strzyżenie i pielęgnacja Twojego pupila

Kąpiel:

Pies kąpany jest dwukrotnie w szamponie dopasowanym do rasy, stanu i koloru sierści oraz skóry, prysznicem z nasadką masującą wodą. System ten nie tylko czyści skórę zwierzęcia, ale też sprawia że tlen mieszający się z wodą masuje skórę psa, rozluźnia i ma dobroczynny wpływ na stan naszego pupila. Takie podwójne mycie umożliwia nam dokładne wyczyszczenie psa.

Po kąpieli nakładamy odżywkę. Suszymy psa i spryskujemy zapachem dla utrwalenia efektu świeżości.

Strzyżenie:

Oferujemy  użytkowe strzyżenie psów wszystkich ras według wzorca FCI a także z uwzględnieniem indywidualnych gustów właściciela.

Trymowanie:

Zajmujemy się pełnym trymowaniem psów według wzorca rasy, jak i trymowaniem psów które nie wymagają kształtowania konkretnej fryzury. Trymowanie poprawia jakość sierści, zmniejsza wzrost podszerstka i ogranicza problem wszędobylskiej sierści w domu. Zabieg ten należy powtarzać najlepiej co kwartał, a minimum dwa razy do roku, w okresie wzmożonego linienia.

Strzyżenie higieniczne:

Ułatwimy życie Twojemu psu. Przystrzyganie okolic odbytu, wewnętrznej strony ud i podbrzusza, spodu łap oraz przestrzeni przy oczach znacznie poprawi codzienny komfort zwierzaka.

 

 

Facebook