strzyżenie i pielęgnacja Twojego pupila

Regulamin Salonu

Regulamin Salonu Wilczyca

 1. W celu umówienia usługi w Salonie Wilczyca proszę o kontakt pod numerem telefonu 735 020 115 lub osobiście w Salonie. W przypadku rezygnacji proszę o kontakt odpowiednio wcześniej.

 2. Przy umawianiu wizyty właściciel ma obowiązek poinformować o wszelkich problemach zdrowotnych (np. choroby, padaczka, schorzenia układu krążenia czy oddechowego, problemy skórne czy alergie) i behawioralnych (strach przed pielęgnacją, agresja).

 3. Usługa strzyżenia wykonywana jest tylko na czystych i wyczesanych psach. Psy kąpane są w salonie przed strzyżeniem, wyjątkiem są zastrzeżenia medyczne lub behawioralne (np. strach, agresja)

 4. Przed wizytą piesek powinien być po spacerze. Bezpośrednio przed wizytą, dla wspólnego komfortu, prosimy nie karmić naszych futrzanych klientów.

 5. W salonie nie podajemy żadnych środków uspokajających.

 6. Psy agresywne obsługujemy w kagańcu.

 7. Psy starsze, chore, bojaźliwe oraz nadpobudliwe strzyżone są wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu i na odpowiedzialność właściciela. W razie nagłego pogorszenia się stanu zdrowia psa podczas zabiegów groomerskich, które nastąpiło w wyniku już istniejącej choroby lub choroby, która ujawniła się podczas wizyty w salonie, groomer ma prawo w trybie awaryjnym skorzystać z konsultacji weterynarza współpracującego z salonem. Koszty niezbędnych zaordynowanych przez weterynarza zabiegów ponosi właściciel psa.

 8. W razie nieszczęśliwego wypadku podczas usługi, groomer ma prawo w trybie awaryjnym skorzystać z konsultacji weterynarza współpracującego z salonem. Koszty niezbędnych zaordynowanych przez weterynarza zabiegów ponosi salon.

 9. Ceny ustalane są indywidualnie i zależą od od rasy , zachowania, stanu szaty (kołtuny, filc); ewentualne zwalczanie insektów jest obowiązkowe i wykonywane jest na koszt właściciela bez wcześniejszego uzgodnienia.

 10. Dla ułatwienia pracy i skrócenia czasu wykonywanej usługi psy strzyżone są bez obecności właściciela, wtedy jest spokojniejszy i współpracuje z innym opiekunem. W wyjątkowych przypadkach po wcześniejszym uzgodnieniu z groomerem właściciel (osoba pełnoletnia) może towarzyszyć podczas usługi, w takim przypadku proszę o stosowanie się do poleceń groomera miedzy innymi: zachowanie ciszy, spokoju i nie kontaktowania się w żaden sposób z pupilem.

 11. Pies zostaje wydany wyłącznie osobie która go dostarczyła do salonu lub przez nią wskazanej.

 12. Wszelkie uwagi dotyczące wykonanej usługi należy zgłosić do 48h od jej wykonania

 13. Salon Wilczyca ma prawa autorskie do wykonanych w nim zdjęć.

 14. Pozostawienie zwierzęcia w Salonie Wilczyca oznacza jednoznaczną zgodę z powyższym regulaminem.

Facebook