Regulamin salonu Wilczyca


Klienci korzystający z usług naszego salonu zoobowiązani są do zapoznania się z poniższym regulaminem.


• W celu wykonania zabiegu pielęgnacyjnego należy zarezerwować termin telefonicznie lub osobiście, najlepiej z kilkudniowym wyprzedzeniem informując groomera o stanie szaty i zdrowia psa. Jeśli to pierwsza wizyta pieska w salonie prosimy o poinformowanie o tym fakcie w celu zarezerwowania dla pupila większej ilości czasu, żeby przyzwyczaić go do podstaw zabiegów pielęgnacyjnych. W razie odwołania wizyty prosimy o kontakt telefoniczny minimum dzień wcześniej.
• Korzystając z usług w moim salonie automatycznie wyrażają państwo zgodę na udostepnianie zdjeć Waszych pupili na portalu spolecznościowym "Facebook" oraz w galerii strony internetowej Salonu Wilczyca.
• Bezpośrednio przed wizytą w salonie prosimy nie karmić psa, oraz zapewnić mu dłuższy spacer w celu załatwienia wszystkich potrzeb fizjologicznych.
• W naszym salonie nie podajemy żadnych środków uspokajających.
• W salonie używane są tylko profesionalne kosmetyki dla psów posiadające atest.
• Po każdym kliencie stanowisko pracy oraz narzędzia są poddane dezynfekcji i sterylizacji.
• Dla ułatwienia pracy groomera i skrócenia czasu wykonywanej usługi psy strzyżone są bez obecności właściciela.
Pod nieobecność właściciela pies jest spokojniejszy i chętniej współpracuje z innym opiekunem. W przypadku pozostania właściciela i wydłużenia czasu wykonywanej usługi koszt może wzrosnąć.
• Nasze usługi groomerskie wykonywane są tylko i wyłącznie na czystych psach. Jeśli klient rezygnuje z kąpieli psa w salonie (kąpiel przed strzyżeniem jest obowiązkowa), ma obowiązek wykąpania pupila dzień przed wizytą w salonie i doporowadzenie go suchego oraz czystego do salonu. W przeciwnym razie groomer ma prawo odwołać wizytę lub wykąpać psa na koszt właściciela.
• Suczki z cieczką są obsługiwane w salonie wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu właściciela suczki z groomerem - Nie zaleca się wizyt w czasie cieczki ze względu na higienę i komfort innych klientów salonu.
• Dopuszczalne spóźnienie w dostarczeniu psa na wizytę to 15 minut zegarowych, po przekroczeniu tego czasu wizyta zostaje odwołana lub przełożona na inny uzgodniony z właścicielem.
• Wykonujący usługę nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, u którego właściciel zataił istnienie chorób niżej wymienionych.

√ Zaziębienia
√ Padaczki
√ Chorób serca i układu krwionośnego
√ Chorób skóry o podłożu alergicznym
√ Zmianach na skórze oraz guzkach
√ Niezrównoważenia psychicznego
√ Chorób zakaźnych - Nie przyjmujemy chorych psów!

• Psy stare, chore, po zabiegach, bojaźliwe strzyżone są wyłącznie na żądanie właściciela i na jego odpowiedzialność.
Dotyczy to również strzyżenia na bardzo krótko w okresie mrozów.
Zwalczanie insektów jest obowiązkowe i wykonywane jest na koszt właściciela psa bez wcześniejszego uzgodnienia.
• Pies przyprowadzany do salony musi bezwzględnie posiadać aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie w przeciwnym wypadku groomer może odmówić przyjęcia pupila

Ze względu na jakość usług, strzyżenie psa jest wykonywane tylko w połączeniu z kąpielą.

Jedynie kompleksowo przygotowany w salonie psi klient może być ostrzyżony na najwyższym poziomie. Podane w cenniku ceny są orientacyjne, podane zawsze dla dobrze utrzymanego, rozczesanego zwierzaka. Ostateczny koszt usługi podaje groomer po konsultacji z klientem i ocenieniu w jakim stanie jest aktualnie psiak, który ma zostać poddany usłudze. Ma na to wpływ gęstość włosa, rodzaj sierści (czy posiada filc lub kołtuny czy też nie) oraz zachowanie psa przy strzyżeniu a także zachowanie podczas strzyżenia.

Salon Wilczyca nie obsługuje psów agresywnych!

Jeżeli właściciel nie zgłosi, że pies jest agresywny lub po prostu w trakcie srzyżenia pies zacznie okazywać agresję w stosunku do groomera, za agresywne zachowanie psa zostanie naliczona dodatkowa opłata. Groomer dla dobra zwierzęcia i własnego może przerwać zabieg pielęgnacji. W przypadku przerwania zabiegu opłata za usługę pobierana jest za wykonane czynności do momentu przerwania.

Decydując się na korzystanie z moich usług automatycznie akceptują Państwo powyższy regulamin.